Духова шафа Franke CM 85 M BT (116.0525.341)
Franke CM 85 M BT бежевий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke CM 85 M BT
Усі ціни 6 →Franke Cm 85 M Bt | 40 160 грн. |
Духовой шкаф Franke Country Metal CM 85 M BT (116.0525.341) эмаль, цвет ма | 37 380 грн. |
Franke Cm 85 M Bt | 41 164 грн. |
Franke Cm 85 M Bt | 42 168 грн. |
Електрична духова шафа franke trendline cm 85 m bt (116.0525.341) чорна ма | 36 259 грн. |
Franke CM 85 M BT | 53 997 грн. |
Модификації Franke CM 85 M BT
Ціни на Franke CM 85 M BT |
---|---|---|---|---|
Franke CM 85 M OA | від 17 624 грн. | 1 пропозиція | ||
Franke CM 85 M BT | від 36 259 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →