Літня шина Fulda EcoControl SUV 255/45 R20 105W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Fulda EcoControl SUV 255/45 R20 105W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda EcoControl SUV 255/45 R20 105W
Усі ціни 28 →Fulda EcoControl SUV 255/45 R20 105W XL | 8 100 грн. |
Fulda EcoControl SUV 255/45 R20 105W XL | 7 700 грн. |
Fulda EcoControl SUV 255/45 R20 105W XL | 8 848 грн. |
Летние шины Fulda EcoControl SUV 255/45 ZR20 105W XL 1002013835 | 8 109 грн. |
Fulda EcoControl SUV (255/45R20 105W) | 8 033 грн. |
ще 20 пропозицій
неочікувано тверда гума і надзвичайно галаслива, надзвичайно не комфортно під час їзди. Балансуються добре, але за літо вже три рази балансував - через якусь годину починає на швидкості відчуватись легке трусіння керма добре тримає дорогу тверда, галаслива Ігор: |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →