Литий диск Zorat BK5734 10x20/5x120 ET40 DIA74,1
від 8 162 до 11 806 грн. Порівняти ціни 41 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Zorat BK5734 2
Характеристики
Zorat BK5734 10x20/5x120 ET40 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat BK5734 10x20/5x120 ET40 DIA74,1
Сортувати
Литые диски ZW BK5734 R20 W10 PCD5x120 ET40 DIA74.1 (MG) 1002110571 | 8 462 грн. |
Zorat Wheels (ZW) BK5734 R20 W10 PCD5x120 ET40 DIA74.1 Black | 10 384 грн. |
Zorat Wheels BK5734 10x20 5x120 ET40 DIA74.1 MG | 9 068 грн. |
ZW BK5734 10,0x20/5x120 D74,1 ET40 BLACK | 9 803 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-BK5734 (R20 W10.0 PCD5x120 ET40 DIA74.1) MG | 9 551 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі