Оперативна пам'ять G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GIS
Відео 5 |
G.Skill F4-2400C15D-16GIS |
|
DDR5 vs. DDR4: наскільки швидше та чи варто оновлюватися?Порівнюємо оперативну пам'ять минулого та нинішнього покоління у синтетичних тестах, додатках та іграх
Чим дешева оперативна пам'ять відрізняється від дорогої?Що впливає на вартість ОЗП, якщо винести за дужки об'єм, покоління, робочі частоти?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GIS
Память для настольных компьютеров G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 2400 MHz Aegi | 1 989 грн. |
Память для настольных компьютеров G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 2400 MHz Aegi | 1 983 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів G.Skill 16 GB (2x8GB) DDR4 2400 MHz AEG | 1 992 грн. |
0 0 4 5 |
Простота, ціна та підтримка XMP. Чи не знайшов. користуюся G.Skill F4-3200C16D-16GIS кілька місяців |
за свої гроші норм брав на 3200 і все стабільно працює на XMP профілі але на розгін не підійде майже всі практична відсутність розгону (оскільки я не думаю що все буде норм працювати. та ще й радіаторів не має) |
За свої гроші дуже хороший вибір -Ціна |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
Модификації G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GIS | від 1 983 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GIS | від 1 340 грн. | 26 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GIS | від 1 859 грн. | 3 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-2666C19D-16GIS | від 1 429 грн. | 5 пропозицій | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GISB | від 1 380 грн. | 54 пропозиції | ||
G.Skill Aegis DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GIS | від 1 427 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Працює на 100% своїх можливостей.