Корпус Gamemax Elysium білий (GMMC705272)
Відео 1Фото 9 |
Цей корпус головним чином розрахований на тих користувачів, хто хоче зібрати продуктивний комп'ютер, але не готовий витрачати на платформу великі гроші. Дане шасі вдало поєднує в собі сучасний дизайн, пристойну ємність і ефективне охолодження. На піддоні легко поміститься будь-яка з сучасних материнських плат формату ATX, додатково є кріплення під її молодші похідні (micro-ATX і mini-ITX).
В якості дискретної графіки можна задіяти відеокарту довжиною до 380 мм, а під вежу процесора виділено 158 мм вільного простору у висоту. Корпус Gamemax Elysium готовий до ефективного охолодження гарячих комплектуючих. Так, платформа має 6 посадкових місць під кулери 120 мм. Швидкістю обертання всіх вентиляторів можна керувати за допомогою винесеного на кнопковий блок перемикача.
Але при цьому звернемо увагу на те, що в штатній комплектації корпусу передбачено лише 2 вентилятора для передньої панелі. Встановлені кулери мають LED-підсвічування. Для зберігання даних можна використовувати два класичних жорстких дисків і стільки ж твердотільних накопичувачів. Пристрої HDD монтуються в спеціальну стійку, яка знаходиться ва самій підставі, поруч із блоком живлення, а ось твердотільні накопичувачі SSD монтуються на звороті піддону материнської плати.
Купити Gamemax Elysium білий
Усі ціни 32 →GAMEMAX Elysium (GMMC705272) White ELYSIUM WHITE | 1 996 грн. |
Корпус GameMax Elysium White | 1 996 грн. |
Корпус ATX без блока живлення Elysium White | 1 996 грн. |
Корпус GameMax G503X Elysium White | 2 069 грн. |
Гарненький на високих ніжках для бп є нормальна кількість повітря Мало місця для дротів, погано продуває передня панель. STEAM 1: користуюся Gamemax Elysium-W кілька місяців |
Хороший метал, гарне підсвічування насправді красивіше ніж на фото та відео, клерів нечутно! Метал, скло, кулери, розташування БЖ, продув, можливість встановити їх кулер тільки треба їх інші не працюють ні! Роман Рева: користуюся Gamemax Elysium-B кілька місяців |
Модификації Gamemax Elysium
Ціни на Gamemax Elysium |
---|---|---|---|---|
Gamemax Elysium білий | від 1 879 грн. | 32 пропозиції | ||
Gamemax Elysium чорний | від 1 879 грн. | 35 пропозицій |
А от на рахунок прихованої протяжки дротів дуже не зручно те що при установці 240 мм радіатора зверху, кабель до процесора було не дуже зручно протягувати тому що крім того що мало місця для дротів радіатор не дає просунути кабель зверху так що довелося тягти його збоку. не дуже естетично також що стосується кабелю материнки через те, що знову-таки ззаду корпусу немає достатньої кількості місця, довелося його витягувати на максимум та притулювати на стяжку до передньої сітки і тепер він торкнути, що не є дуже естетично.
Але естетика то всі дрібниці головне що по обдуву, як на мене його вистачає але якщо ставити щось сильніше ніж GTX 750 то його ймовірно не вистачатиме. Вентилятори мають 2 режими, в першому можна сказати безшумні в іншому досить сильно гуде, але не критично.
Тож мій вердикт Брати можна, якщо материнка Micro ATX, а якщо ATX то знайти щось більше з більшим місцем для дротів.
Моя система:
ASUS SABERTOOTH X79
E5 1650v2 у розгоні на 4.5 ГГц
у стрестесті LINX до 70-75 градусів
Охолодження: СРО Corsair h100 240міліметрів
16 озу в розгоні на 2400 МГц
GTX 750 2gb
БЖ Chiftec A90 на 750 W