Корпус Gamemax MT507 без БЖ
Порівняно недорогий комп'ютерний корпус з простою конструкцією. Шасі цього типу може послужити хорошим вибором для складання комп'ютерної системи початкового класу. Форм-фактор платформи — Midi Tower, передбачена підтримка материнських плат формату ATX, блок живлення монтується зверху. Всередині шасі передбачена передня стійка, на якій можна надійно і безпечно закріпити оптичні приводи і накопичувачі пам'яті.
У верхній частині передньої панелі є три заглушки під пристрою 5,25". Стійка накопичувачів має сім роз'ємів під HDD 3,5, додатково є місце для двох накопичувачів SSD 2,5. Система охолодження представлена повітряними каналами. Великий вентканал є на головній боковині, в ньому є 2 посадочні місця під лопатеві крильчатки. Ще один вентилятор можна встановити ззаду. Дана модель корпусу Gamemax MT507 поставляється без блока живлення, але в неї є ряд старших модифікацій, які мають блоки на 400, 450 або 500 Вт. Незважаючи на приналежність до початкового класу корпус має достатньо вільного місця, щоб змонтувати непогані комплектуючі. Для дискретного відеоадаптера передбачено 330 мм, охолодження процесора може досягати у висоту 150 мм. Із встановлених інтерфейсів корпусу дісталося два порти USB 2.0 і гнізда 3,5 мм під мікрофон і навушники.
Купити Gamemax MT507 без БЖ
Усі ціни 48 →Корпус GameMax MT507-NP | 936 грн. |
Корпус GameMax MT507-NP | 936 грн. |
Корпус GameMax ATX без блока питания MT507-NP | 936 грн. |
Корпус GameMax MT507-NP | 969 грн. |
GAMEMAX MT507-NP | 990 грн. |
Модификації Gamemax MT507
Ціни на Gamemax MT507 |
---|---|---|---|---|
Gamemax MT507 без БЖ | від 890 грн. | 48 пропозицій | ||
Gamemax MT507 БЖ 400 Вт | від 936 грн. | 6 пропозицій | ||
Gamemax MT507 БЖ 450 Вт | від 1 189 грн. | 6 пропозицій | ||
Gamemax MT507 БЖ 500 Вт | від 1 675 грн. | 32 пропозиції |