Корпус Gamemax ET-209 2U3 без БЖ
Фото 5 |
Gamemax ET-209 2U3 без БЖ
без БЖБЖ 400 Вт
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Відсіків 5.25":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":3 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax ET-209 2U3 без БЖ
Усі ціни 25 →GAMEMAX ET-209 без БЖ (ET-209-NP-2U3) Black ET-209-NP-2U3 | 947 грн. |
Корпус Gamemax ET-209-NP-2U3 | 948 грн. |
Корпус GameMax ATX без блока питания ET-209-NP-2U3 | 947 грн. |
Корпус GameMax ET-209-NP-2U3 | 919 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gamemax ET-209 2U3
Ціни на Gamemax ET-209 2U3 |
---|---|---|---|---|
Gamemax ET-209 2U3 без БЖ | від 914 грн. | 25 пропозицій | ||
Gamemax ET-209 2U3 БЖ 400 Вт | від 1 199 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →