Корпус Gamemax ET-211 500 Вт
Фото 5 |
Gamemax ET-211 500 Вт
450 Вт500 Вт
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:500 Вт
Відсіків 5.25":1 шт
Зовнішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Лицьова панель:USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Gamemax ET-211 500 Вт
Усі ціни 50 →GAMEMAX ET-211 500W Black ET-211-500W | 1 705 грн. |
Корпус Gamemax ET-211-500W-2U3 | 1 900 грн. |
Корпус GameMaxET-211-500W | 1 727 грн. |
Корпус GameMax ATX с блоком питания G M-500 ET-211-500W ET-211-500 | 1 705 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gamemax ET-211
Ціни на Gamemax ET-211 |
---|---|---|---|---|
Gamemax ET-211 450 Вт | від 1 484 грн. | 25 пропозицій | ||
Gamemax ET-211 500 Вт | від 1 520 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →