Похідний ніж SKIF Mouse
Фото 3 |
SKIF Mouse |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SKIF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SKIF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SKIF Mouse
Усі ціни 15 →Нож складной Skif Mouse (длина: 200мм, лезвие: 85мм), черный 224-1038black | 559 грн. |
Нож Skif Mouse Оливковый IS-001OG | 860 грн. |
Ніж Skif Mouse до:black,1765.02.22 | 860 грн. |
Нож складной Skif Mouse (длина: 200мм, лезвие: 85мм), оливковый 224-1038ol | 860 грн. |
Нож складной Skif Mouse (длина: 200мм, лезвие: 85мм), оранжевый 224-1038or | 860 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →