Зрошувач GARDENA Micro Rotor Sprinkler 360° 1369-29
Відео 1Фото 3 |
GARDENA Micro Rotor Sprinkler 360° 1369-29 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Micro Rotor Sprinkler 360° 1369-29
Микронасадка круговая Gardena (01369-29.000) | 174 грн. |
Мікродощувачі кругової Gardena 01369-29.000 | 174 грн. |
Мікродощувач Gardena Micro-Drip-System круговий 360 °, 2 шт (01369-29) | 205 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →