Інсталяція для туалету Geberit Duofix 111.796.00.1
Відео 1Фото 4 |
Закрити
Шапка
Geberit Duofix 111.796.00.1 |
|
Інсталяція може продаватися без додаткової комплектації (бачка)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix 111.796.00.1
Усі ціни 32 →Інсталяція Geberit Duofix 111.796.00.1 з клавішею Geberit Sigma 20 білий м | 15 800 грн. |
Інсталяція для унітазу Geberit Duofix UP720 (111.796.00.1) 111.796.00.1Переваги та особливості:
- Висота монтажного елементу 112 см
- Глибина монтажного елемента 8 см
- Подвійний з... щемив за допомогою змивної клавіші Geberit Sigma20, Sigma50, Samba, Twist або Bolero
- Одинарний змив із клавішею Sigma10
- Змив/стоп зі змивними клавішами Rumba, Mambo або Tango
- Регульований обсяг змиву
- Кріплення М12 для підвісних унітазів, кріпильна відстань 18 см або 23 см
- Бачок прихованого монтажу, повністю герметизований від попадання конденсату
- Підключення води з'єднання зверху, збоку зміщено вліво
- Кріплення для фанів відведення, регульоване по глибині, звукопоглинальн Luxaqua.com.uaЗ нами 8 років (Запоріжжя) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись | 10 221 грн. |
Система інсталяції для унітазу Geberit Duofix 111.796.00.1Система инсталляции для унитаза Geberit Duofix 111.796.00.1
Артикул: 111.796.00.1
Торговая марка: Geberit
Коллекци... щея: Duofix
Страна: Швейцария
Тип: для подвесного унитаза
Монтаж: в стену (вскрытый/встра Esantehnika.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Поскаржитись | 10 814 грн. |
Система інсталяції Geberit Duofix Sigma (111.796.00.1) 111.796.00.1Система інсталяції Geberit Duofix Sigma (111.796.00.1) ми пропонуємо вибрати та придбати від бренду Geberit у каталог інте... щернет магазину опалювальних товарів Теплорадість Наші співробітники нададуть для вас гарні компоненти зверніться до чату на сайті або наберіть (067) 478-51-55. Також, обери Інсталяція для унітазу від відомих виробників - У нас у магазині. Якщо залишилися важливі питання по товару Система інсталяції Geberit Duofix Sigma (111.796.00.1) уточніть необхідну інформацію у нас. Електронний каталог Teploradist реалізує постачання в Рівне, Мелітополь, Кропивницький та в інші міста України. Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись | 10 814 грн. |
Geberit Geberit DUOFIX монтажний елемент для підвісного унітазу, 114 см, зGeberit DUOFIX монтажний елемент для підвісного унітазу, 114 см, зі змивним бачком прихованого монтажу Sigma 8 см - 111.796.0... ще0.1. Сантехника, отопление и кондиционеры Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 11 442 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Geberit DuofixПорівняти в таблиці →
від 7 654 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1120x500x120 мм
від 5 699 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, 1120x500x120 мм
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, праворуч, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1120x500x120 мм
від 6 950 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1120x500x120 мм
від 5 199 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1120x500x120 мм
від 7 783 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1120x500x120 мм
від 9 898 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: ззаду, ліворуч, змив: дворежимний, комплект: бачок, 980x500x140 мм
від 6 589 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1120x500x120 мм
від 6 599 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, 1120x500x120 мм
від 11 899 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1120x425x170 мм
від 11 610 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1120x500x120 мм
від 9 999 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ліворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1140x500x80 мм
від 5 855 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1120x500x120 мм
від 11 000 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, 1120x500x120 мм
від 13 100 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1120x500x120 мм
від 12 121 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1120x500x120 мм
від 16 302 грн.
для умивальників, рамна, стандартна, плоска, 1300x500x75 мм
від 6 500 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1120x500x120 мм
від 4 740 грн.
для умивальників, рамна, стандартна, плоска, 1120x500x75 мм
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 115 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1135x500x155 мм
від 10 499 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, 1135x500x130 мм
від 10 199 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, 1135x500x135 мм
від 7 740 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1150x500x126 мм
від 8 959 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, 1120x510x160 мм
від 7 600 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1135x500x130 мм
від 13 103 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1115x500x130 мм
від 4 600 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: бачок, 1130x500x130 мм
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1120x500x120 мм
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1120x500x120 мм
від 8 999 грн.
для унітазів, рамна, стандартна, підведення води: зверху, ззаду, ліворуч, праворуч, змив: дворежимний, режим "змив – стоп", комплект: унітаз, бачок, кнопка змиву, звукоізоляційна прокладка, 1135x500x130 мм