Інсталяція для туалету Geberit Duofix 111.520.00.1
Фото 5 |
Geberit Duofix 111.520.00.1 Duofixтонка |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Duofix 111.520.00.1
Усі ціни 31 →Система інсталяції для біде Geberit Duofix 111.520.00.1 | 8 301 грн. |
Інсталяція для біде Geberit Duofix (111.520.00.1) 111.520.00.1 | 8 301 грн. |
Система інсталяції для біде Geberit Duofix 111.520.00.1 | 8 301 грн. |
Інсталяція для біде Geberit DUOFIX 112 см (111.520.00.1) 111.520.00.1 | 8 301 грн. |
Geberit Geberit DUOFIX монтажний елемент для біде, висота 112 см - 111.520 | 8 301 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →