Унітаз Geberit Selnova Square 501.961.00.1
Фото 4 |
Geberit Selnova Square 501.961.00.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Selnova Square 501.961.00.1
Усі ціни 11 →Унітаз підвісний Geberit Selnova (535599) 535599 | 6 192 грн. |
Унітаз підвісом Geberit Selnova Square в комплекті із сидінням Soft Close | 6 192 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий GEBERIT Selnova Square із сидінням з м | 6 192 грн. |
Geberit Geberit SelNova Square 501.961.00.1 с сиденьем Soft Close | 6 192 грн. |
Унитаз подвесной Geberit Selnova Square с сидением Soft Close (501.961.00. | 6 192 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →