Тумба під умивальник Jika Mio-N 60 H40J7144015001
Фото 4 |
Jika Mio-N 60 H40J7144015001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jika 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jika.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jika Mio-N 60 H40J7144015001
Усі ціни 7 →Тумба під умивальник JIKA Mio-N 57x58.8x44.8см підвісна біла без умивальни | 17 503 грн. |
Тумба під умивальник JIKA Mio-N 57x58.8x44.8см підвісна бежева без умиваль | 12 440 грн. |
Тумба під умивальник JIKA Mio-N 57x58.8x44.8см підвісна біла без умивальни | 17 503 грн. |
Тумба під умивальник JIKA Mio-N 57x58.8x44.8см підвісна бежева без умиваль | 16 458 грн. |
Тумба під умивальник JIKA Mio-N 57x58.8x44.8см підвісна біла без умивальни | 14 540 грн. |
Тумба під умивальник JIKA Mio-N 57x58.8x44.8см підвісна бежева без умиваль | 16 458 грн. |
Тумба під умивальник JIKA MIO-N 57х44, 8х58, 8см (H40J7144015001) | 17 503 грн. |
Модификації Jika Mio-N 60 H40J7144015001
Ціни на Jika Mio-N 60 H40J7144015001 |
---|---|---|---|---|
Jika Mio-N 51 H40J7134015001 | від 12 995 грн. | 3 пропозиції | ||
Jika Mio-N 60 H40J7144015001 | від 12 440 грн. | 7 пропозицій | ||
Jika Mio-N 61 H40J7154015001 | від 13 910 грн. | 3 пропозиції | ||
Jika Mio-N 80 H40J7164015001 | від 13 335 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →