Ванна Besco Quadro Slim 179.5x79 см
Besco Quadro Slim 180x80 WAQ-180-SL |
|
Ванна має тонкий борт товщиною 15 мм (у звичайній версії — 35 мм).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Quadro Slim 179.5x79 см
Акрилова ванна Besco Quadro Slim 180x80 см (WAQ-180-SL) WAQ-180-SL | 19 092 грн. |
Ванна акрилова Besco Quadro Slim 180х80, без ручок і ніг (WAQ-180-SL) WAQ- | 18 400 грн. |
Ванна акрилова BESCO QUADRO SLIM 180х80 без ніжок, без отворів під ручки, | 17 982 грн. |
Модификації Besco Quadro Slim
Ціни на Besco Quadro Slim |
---|---|---|---|---|
Besco Quadro Slim 155x70 см | від 15 439 грн. |
Besco Quadro Slim 165x75 см | від 16 031 грн. |
Besco Quadro Slim 170x75 см | від 17 046 грн. |
Besco Quadro Slim 175x79 см | від 17 005 грн. | 2 пропозиції | ||
Besco Quadro Slim 179.5x79 см | від 17 982 грн. | 3 пропозиції | ||
Besco Quadro Slim 190x90 см | від 23 349 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →