Унітаз Geberit Xeno2 500.500.01.1
Відео 1Фото 4 |
Geberit Xeno2 500.500.01.1 |
|
Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Xeno2 500.500.01.1
Усі ціни 9 →Унітаз підвісний Geberit Xeno2 Rimfree без сидіння 500.500.01.1 | 14 712 грн. |
Підвісний унітаз Geberit Xeno2 Rimfree без сидіння арт. 500.500.01.1 500.5 | 17 016 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий білий GEBERIT Xeno² без сидіння 500.500.01.1 | 17 016 грн. |
Geberit Geberit Xeno2 500.500.01.1 | 17 016 грн. |
Унитаз подвесной Geberit Xeno2 (500.500.01.1) 201412 | 17 016 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →