Унітаз Dusel Cubis DWHT10201030R
Фото 5 |
Dusel Cubis DWHT10201030R |
|
Спеціальне грязевідталкуючи покриття ExtraClean. Зливний механізм від Geberit.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dusel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dusel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dusel Cubis DWHT10201030R
Усі ціни 12 →Унітаз підвісний Dusel Cubis білий глянцевий DWHT10201030R із сидінням Sof | 7 776 грн. |
Підвісний унітаз DUSEL CUBIS DWHT10201030R (Dusel-151) | 7 776 грн. |
Унитаз Dusel Cubis DWHT10201030R | 7 776 грн. |
Унітаз Dusel Cubis DWHT10201030R | 7 776 грн. |
Унітаз Dusel CUBIS DWHT10201030R 810301 | 7 776 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →