Умивальник Geberit Xeno2 90 L 500.533.01.1 900 мм
Фото 4 |
Geberit Xeno2 90 L 500.533.01.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit Xeno2 90 L 500.533.01.1 900 мм
Умивальник з поличкою праворуч 900 мм Geberit Xeno², білий (500.533.01.1) | 18 594 грн. |
Раковина Geberit Xeno2 90см (500.533.01.1) | 18 594 грн. |
Раковина для меблів Geberit Xeno2 90 х 48 см 500.533.01.1 | 18 594 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →