Умивальник Geberit One 50 505.019.00.1 500 мм
Фото 4 | 15 288 грн. Купити! Раковина накладна Geberit One 60 см 505.019.00.1Santechshara.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Geberit One 50 505.019.00.1 |
|
У комплекті: кришка зливного отвору з гребінчастою вставкою, кріплення на магнітах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Geberit One 50 505.019.00.1
Ціни на Geberit One 50 505.019.00.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit One 50 505.019.00.1 500 мм | від 15 288 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit One 60 505.034.00.1 600 мм | від 16 845 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit One 75 505.036.00.1 750 мм | від 25 533 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit One 90 505.038.00.1 900 мм | від 30 762 грн. | 1 пропозиція | ||
Geberit One 120 505.048.00.1 1200 мм | від 41 121 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →