Умивальник Geberit One 60 505.021.01.1 600 мм
Фото 4 |
Geberit One 60 505.021.01.1 500 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Geberit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Geberit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Geberit One 60 505.021.01.1 600 мм
Раковина підвісна Geberit One 60 см 505.021.01.1 | 10 122 грн. |
Умивальник підвісний Geberit ONE 60х48, без отвору під змішувач, білий (50 | 11 568 грн. |
Умивальник GEBERIT ONE 600х480 мм (505.021.01.1) | 11 568 грн. |
Модификації Geberit One 60 505.021.01.1
Ціни на Geberit One 60 505.021.01.1 |
---|---|---|---|---|
Geberit One 50 505.021.01.6 500 мм | від 8 742 грн. | 2 пропозиції | ||
Geberit One 60 505.021.01.1 600 мм | від 10 122 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →