Машинка для стрижки Gemei GM-6113
Відео 1Фото 4 |
Gemei GM-6113 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-6113
Машинка для стрижки волосся Gemei GM-6113, Коричневий | 458 грн. |
Машинка для стрижки волосся Gemei GM-6113 з насадками | 385 грн. |
Машинка для стрижки Gemei GM-6113, Бездротова акумуляторна машинка для стр | 389 грн. |
Професійна машинка триммер універсальний для стрижки волосся бороди та вус | 599 грн. |
Машинка для стрижки волосся акумуляторна Gemei GM-6113 Gold (2006534) | 489 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →