Машинка для стрижки Gemei GM-725
Фото 5 |
Gemei GM-725 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gemei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gemei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemei GM-725
Усі ціни 38 →Gemei GM-725 33421 | 379 грн. |
Gemei GM-725 | 320 грн. |
Тример ProGemei GM 725 | 485 грн. |
Машинка для стрижки Gemei GM-725 (mn-133) | 295 грн. |
Тример для бороди і вусів Gemei GM-725 Білий S | 371 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →