Литий диск MAK Stone 5 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA66,1
Фото 3 | від 10 660 до 14 150 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації MAK Stone 5 49
Характеристики
MAK Stone 5 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Stone 5 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA66,1
Сортувати
Mak STONE 5 Silver (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA66.1) | 11 599 грн. |
Mak Stone 5 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA66.1 Silver F75805TSI38FN2Y | 12 007 грн. |
MAK Stone 5 (7.5J x 18 5x114.3 ET38 DIA66.1) Black Mirror На замовлення з | 11 352 грн. |
Mak Stone 5 R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA66.1 Silver | 12 425 грн. |
Mak STONE 5 Black Mirror Face (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA66.1) | 12 699 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Схожі