Всесезонна шина Bridgestone Dueler All Terrain A/T002 265/60 R18 114H
Відео 4Фото 17 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Dueler All Terrain A/T002 265/60 R18 114H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Dueler All Terrain A/T002 265/60 R18 114H
Усі ціни 21 →Шина Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002 265/60 R18 114H XL | 6 699 грн. |
Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002 265/60 R18 114H XL | 7 119 грн. |
Bridgestone Dueler All-Terrain A/T 002 (265/60R18 114H) | 6 745 грн. |
Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002 265/60 R18 114H XL | 6 657 грн. |
Всесезонна шина BRIDGESTONE Dueler A/T 002 265/60R18 114H XL | 6 779 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →