Зимова шина General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H 235/60 R18 107 H 235/60 R18 107 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H
Усі ціни 28 →General Tire Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H XL FR | 4 427 грн. |
General Snow Grabber Plus (235/60R18 107H) | 4 299 грн. |
General Tire Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H XL FR | 4 510 грн. |
Зимние шины General Tire Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H XL 1001081477 | 4 449 грн. |
General Tire Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H | 4 840 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H
Ціни на General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H |
---|---|---|---|---|
General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H | від 4 271 грн. | 28 пропозицій | ||
General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V | від 6 989 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →