Зимова шина General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V 235/60 R18 107 H 235/60 R18 107 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V
General Tire Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V | 9 062 грн. |
Шини General Tire Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V XL | 7 339 грн. |
General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V XL FR 4509700000 | 6 989 грн. |
General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V XL FR | 7 473 грн. |
Відеоогляди
Модификації General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V
Ціни на General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V |
---|---|---|---|---|
General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107H | від 4 271 грн. | 29 пропозицій | ||
General Snow Grabber Plus 235/60 R18 107V | від 6 989 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →