Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Ножі й мультитули   /   Gerber

Мисливський ніж Gerber Strongarm Fixed

Фото - Ніж / мультитул Gerber Strongarm Fixed
Відео 15Фото 12
Gerber Strongarm Fixed
Колір
Тип
похідний (полювання / риболовля)
Конструкція
нескладаний
Профіль клинка
drop-point
Тип основного леза
гладке
Матеріал леза
сталь
Антиблікове покриття леза
Марка сталі
420HC
Довжина леза
122 мм
Матеріал рукояті
скловолокно
Full Tang (підвищена міцність)
Довжина
248 мм
Вага
204 г
Додатково
кріплення для ремінця
пластикові піхви
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2016

Походний ніж, який можна використовувати не лише у поході, на полюванні чи риболовлі, але також в екстремальних умовах. Це повнорозмірна модель з фіксованим лезом і цільним хвостовиком з клинком зі сталі 420HC, покритим захисним керамічним шаром. Така конструкція забезпечує хорошу стійкість до корозії та помірно високу зносостійкість, хоч сама сталь не відноситься до високого класу і з часом може вимагати підточки.

Складений ніж Gerber Strongarm Fixed має рукоятку зі склонаповненого нейлону з прогумованим покриттям і ромбоподібною текстурою, завдяки цьому він лежить в руці надійно, не ковзає і дає впевнений контроль навіть у рукавичках чи під дощем. Однією з відмінних особливостей Strongarm є продумана система піхв: вони сумісні з MOLLE і дозволяють кріпити ніж трьома способами – вертикально, горизонтально або на стегні. Така універсальність особливо корисна для військових, туристів та мисливців, яким важливо підлаштувати розташування під спорядження.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gerber 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gerber.

Купити Gerber Strongarm Fixed

Усі ціни 6 →

Тактический нож Gerber Strongarm Fixed Black Fine Edge 25,1 см 1027846

Тактический нож Gerber Strongarm Fixed Black Fine Edge 25,1 см 1027846 - тактический нож с общей длиной 25,1 см. Ручка черног... щео цвета. Это оборудование для любителей выживания и активного отдыха, но оно также найдет применение в любых условиях.
Kitchen.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
6 199 грн.

Ніж Gerber Strongarm Fixed Fine Edge Coyote 31-003615 (1027826)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Тактический нож Gerber Strongarm Fixed Fine Edge Coyote 25,1 см 1027826

Тактический нож Gerber Strongarm Fixed Fine Edge Coyote 25,1 см 1027826 - тактический нож с общей длиной 25,1 см. Ручка корич... щеневого цвета. Это оборудование для любителей выживания и активного отдыха, но оно также найдет применение в любых условиях.
Kitchen.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Ніж Gerber Strongarm Fixed Black Fine Edge 31-003654 (1027846)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Ніж Gerber StrongArm Fixed Blade КОЙОТ

Маркетплейс: Rozetka.ua  Doorsline З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
650 грн.

Тактичний ніж Gerber Strongarm Fixed Fine Edge Coyote 31-003615 (1027826)

Маркетплейс: Rozetka.ua  100GRDN З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 999 грн.

Динаміка цін на Gerber Strongarm Fixed

Відеоогляди