Витяжка VENTOLUX Punto 52 BKG 800 PB чорний
Фото 4 |
VENTOLUX Punto 52 BKG 800 PB чорний 2024 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Punto 52 BKG 800 PB чорний
Усі ціни 12 →Кухонна витяжка Ventolux PUNTO 52 BKG (800) PB | 5 249 грн. |
VENTOLUX PUNTO 52 BKG (800) PB | 5 249 грн. |
VENTOLUX PUNTO 52 BKG (800) PB | 4 777 грн. |
Кух.витяжка ventolux punto 52 bkg (800) pb | 5 249 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →