Верхній душ Globus Lux Tropic HLS-12 LED
Globus Lux Tropic HLS-12 LED |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Tropic HLS-12 LED
Усі ціни 10 →Верхній душ квадратний з підсвіткою GLOBUS LUX HLS-12 LED 200x200мм хром п | 669 грн. |
Globus Lux Душова лійка Globus Lux HLS-12 LED | 615 грн. |
Душова лійка Globus Lux HLS-12 LED 8694900301751 | 615 грн. |
Верхний душ Globus Lux Tropic HLS-12 LED 000009103 | 523 грн. |
Верхній душ ТРОПІК Globus Lux HLS-12 LED | 615 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →