Верхній душ Globus Lux Tropic SQ-0300
Globus Lux Tropic SQ-0300 Tropicвеликий верхній душ 250 мм300 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Tropic SQ-0300
Усі ціни 9 →Настельний душ квадратний GLOBUS LUX SQ-0300 300x300мм хром пластик 000013 | 1 620 грн. |
Globus Lux Душова лійка Globus Lux SQ-0300 | 1 620 грн. |
GLOBUS SQ-0300 | 1 620 грн. |
Душова лійка Globus Lux SQ-0300 8694900304190331 | 1 620 грн. |
Верхний душ Globus Lux Tropic SQ-0300 000013418 | 1 377 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Globus Lux Tropic SQ-0300
Ціни на Globus Lux Tropic SQ-0300 |
---|---|---|---|---|
Globus Lux Tropic SQ-0250 | від 949 грн. | 21 пропозиція | ||
Globus Lux Tropic SQ-0300 | від 1 377 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →