Змішувач KRONER Kante-C060 CV023581
Фото 4 |
KRONER Kante-C060 CV023581 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Kante-C060 CV023581
Усі ціни 22 →Kroner Kroner KRM Kante - C060 | 1 764 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KRONER Kante-C060 хр | 1 764 грн. |
Смеситель для ванны Kroner KRM Kante-C060 192926 | 1 764 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Kante-C060 (CV023581) CV023581 | 1 764 грн. |
Змішувач для ванни Kroner KRM Kante-C060 хром | 1 764 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →