Змішувач Globus Lux Sena GLS-105
Фото 5 |
Globus Lux Sena GLS-105 |
|
В комплекті настінний тримач для душового гарнітура.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Globus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Globus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Globus Lux Sena GLS-105
Усі ціни 16 →Змішувач для душу одновентильний GLOBUS LUX SENA GLS-0105 хром латунь з ду | 971 грн. |
Globus Lux Змішувач для душу Globus Lux Sena GLS-105 | 971 грн. |
Змішувач для душу Globus Lux Sena GLS-105 латунь, комплект | 971 грн. |
Змішувач для душа Globus Lux Sena GLS-105 000001256 | 971 грн. |
Змішувач для душу Globus Lux Sena GLS-105 6900602160116 | 971 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →