Литий диск GMP Italia Atom 9x21/5x112 ET30 DIA66,5
Відео 3Фото 12 | від 17 680 до 23 520 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):21 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.5 мм Виліт (ET):30 мм |
Модифікації GMP Italia Atom 37
Характеристики
GMP Italia Atom 9x21/5x112 ET30 DIA66,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Atom 9x21/5x112 ET30 DIA66,5
Сортувати
GMP Italia Atom Anthracite Diamond R21 W9.0 PCD5x112 ET30 DIA66.5 | 21 344 грн. |
Диски Gmp Italia Atom Black polished R21 W9 PCD5x112 ET30 DIA66,5 ID33244 | 21 811 грн. |
GMP Italia Atom Black Glossy R21 W9.0 PCD5x112 ET30 DIA66.5 | 22 402 грн. |
GMP Italia ATOM W9.0 R21 PCD5x112 ET30 DIA66.5 Silver Poler | 17 680 грн. |
GMP Italia Atom Black Diamond R21 W9.0 PCD5x112 ET30 DIA66.5 | 23 520 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі