Литий диск GMP Italia Matisse 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA66,1
Відео 1Фото 27 | від 8 704 до 12 394 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації GMP Italia Matisse 79
Характеристики
GMP Italia Matisse 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Matisse 7,5x18/5x114,3 ET38 DIA66,1
Сортувати
Литые диски GMP Italia Matisse R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA66.1 (black pol | 8 704 грн. |
Диски GMP Italia Matisse 7,5x18 5x114,3 ET38 DIA66,1 (black polished) | 8 836 грн. |
GMP Italia MATISSE Glossy Black (R18 W7.5 PCD5x114.3 ET38 DIA66.1) | 10 899 грн. |
GMP Italia Matisse (7.5J x 18 5x114.3 ET38 DIA66.1) Anthracite matt polish | 12 394 грн. |
GMP Italia Matisse R18 W7.5 PCD5x114.3 ЕТ38 DIA66.1 Black Polished MTIS751 | 9 236 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі