Литий диск GMP Italia Stellar 10x22/5x112 ET50 DIA66,6
Відео 3Фото 34 | від 16 749 до 28 400 грн. Порівняти ціни 24 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації GMP Italia Stellar 49
Характеристики
GMP Italia Stellar 10x22/5x112 ET50 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GMP Italia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GMP Italia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GMP Italia Stellar 10x22/5x112 ET50 DIA66,6
Сортувати
Диски GMP Italia Stellar 10x22 5x112 ET50 DIA66,6 (black) | 16 749 грн. |
GMP Italia STELLAR Glossy Black (R22 W10.0 PCD5x112 ET50 DIA66.6 ) | 19 399 грн. |
GMP Italia STELLAR (10J x 22 5x112 ET50 DIA66.6) black diamond На замовлен | 26 840 грн. |
GMP Italia STELLAR W10 R22 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Anthracite Diamond | 26 280 грн. |
GMP Italia Stellar R22 W10 PCD5x112 ET50 DIA66.6 Anthracite Diamond 125000 | 25 237 грн. |
ще пропозиції 19 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі