Оперативна пам'ять GOODRAM IRDM DDR4 1x8Gb IR-2400D464L15S/8G
Відео 9 |
GOODRAM IR-2400D464L15S/8G 2400 МГц CL15 3200 МГц CL16 |
|
Доступний модуль оперативної пам'яті стандарту DDR4 ємністю 8 Гб, здатний стабільно працювати з ефективною тактовою частотою 2400 МГц. Призначений для використання у складі підсистеми пам'яті персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) або AMD Ryzen (Zen/Zen2/Zen3). Може працювати самостійно або в складі двох-або чотириканальних комплектів, що забезпечують не тільки значну ємність, але і пропорційно збільшують швидкість передачі даних.
Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на геймерів просунутих користувачів і ентузіастів, здатних отримати додатковий приріст продуктивність шляхом оверклокінгу. Модуль оперативної пам'яті GOODRAM IRDM DDR4 1x8Gb IR-2400D464L15S / 8G при установці в материнську плату буде працювати в профілі за замовчуванням (DDR4-2133, таймінги CL15-15-15-35 при напрузі 1,2 В).
Штатний режим (DDR4-2400, таймінги CL17-17-17-36, Напруга 1,2 В) легко встановлюється в UEFI BIOS (таймінги прописані в SPD). Завдяки наявності радіатора теплорозподільника, такий модуль може працювати в режимі розгону з частотами 2666-3200 МГц при напрузі до 1,4 В.у такому випадку, установка заявлених таймінгів зажадає ручних маніпуляцій з налаштуваннями UEFI BIOS. Скромна висота модуля (34 мм) не стане перешкодою при установці великогабаритного повітряного процесорного кулера.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Купити GOODRAM IRDM DDR4 1x8Gb IR-2400D464L15S/8G
Память для настільних компютерів Goodram 8 GB DDR4 2400 MHz Iridium Black | 1 566 грн. |
Пам'ять для настільних комп'ютерів GoodRAM 8 GB DDR4 2400 MHz Iridium Blac | 1 343 грн. |
Оперативна пам'ять GoodRAM 8 GB DDR4 2400 MHz Iridium Black (IR-2400D464L1 | 1 439 грн. |
Память для настольных компьютеров Goodram 8 GB DDR4 2400 MHz Iridium Black | 1 349 грн. |
Користуюсь оперативками від GOODRAM вже більше 12 років і жодного разу не розчарувався у них. Працюють чудово, жодного разу не лагодивши ПК через проблеми з оперативностями цієї компанії. Дана модель чудова для геймерів у плані ціни, якості та характеристик. Плюс гарантія на 6 років це вам не аби щось! Якість, вигляд, охолодження, ціна, параметри. не існує таких Саша: користуюся GOODRAM IR-2400D464L15S/8G більше року |
Модификації GOODRAM IRDM DDR4 1x8Gb
Ціни на GOODRAM IRDM DDR4 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM DDR4 1x8Gb IR-2400D464L15S/8G | від 1 343 грн. | 4 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM DDR4 1x8Gb IR-3200S464L16S/8G | від 793 грн. | 1 пропозиція |