SSD GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 ТБ
Відео 1Фото 6 |
GOODRAM IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 ТБ
Усі ціни 7 →SSD накопичувач GOODRAM IRDM Pro Slim 1 TB (IRP-SSDPR-P44S-1K0-80) IRDM Pr | 4 126 грн. |
GOODRAM IRDM Pro Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 M.2 4TB | 15 334 грн. |
GOODRAM IRDM Pro Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 M.2 4TB | 14 960 грн. |
GOODRAM IRDM Pro Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 M.2 4TB | 15 334 грн. |
SSD накопичувач GoodRAM IRDM Pro Slim 1 TB (IRP-SSDPR-P44S-1K0-80) | 4 133 грн. |
GOODRAM IRDM Pro Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 M.2 4TB | 15 708 грн. |
SSD накопитель GOODRAM IRDM Pro Slim 1 TB (IRP-SSDPR-P44S-1K0-80) | 4 139 грн. |
Відеоогляди
Модификації GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80
Ціни на GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-1K0-80 1 ТБ | від 14 960 грн. | 7 пропозицій | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-2K0-80 2 ТБ | від 5 746 грн. | 32 пропозиції | ||
GOODRAM IRDM PRO Slim IRP-SSDPR-P44S-4K0-80 4 ТБ | від 11 564 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →