SSD Acer SA100 SA100-120GB 120 ГБ (BL.9BWWA.101)
Відео 5Фото 2 |
Acer SA100-120GB 2021 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Acer SA100 SA100-120GB 120 ГБ
Acer 2.5" 120GB SA100 BL.9BWWA.101 | 739 грн. |
Acer 120Gb SA100 (BL.9BWWA.101) bl.9bwwa.101 | 629 грн. |
Накопичувач SSD 2.5" 120GB SA100 Acer (BL.9BWWA.101) BL.9BWWA.101 | 698 грн. |
Acer Накопичувач SSD 2.5" 120GB SA100 Acer (BL.9BWWA.101) BL.9BWWA.101 | 698 грн. |
Відеоогляди
Модификації Acer SA100 SA100-120GB
Ціни на Acer SA100 SA100-120GB |
---|---|---|---|---|
Acer SA100 SA100-120GB 120 ГБ | від 629 грн. | 4 пропозиції | ||
Acer SA100 SA100-240GB 240 ГБ | від 969 грн. | 12 пропозицій | ||
Acer SA100 SA100-480GB 480 ГБ | від 2 086 грн. | 1 пропозиція | ||
Acer SA100 SA100-960GB 960 ГБ | від 2 279 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
У мене версія на 240Ggb, диск підійде як зовнішнє сховище для зберігання даних або якщо потрібно дати нове життя для якогось старенького ноутбука.
Скажу коротко: копіювання даних із нормального диска M2 і паралельно, робота Торренту з обмеженням швидкості в 1 Мб/с - диск видає 23-25Мб/с із середнім часом відкликання 1000-1500мс.