Літня шина Torque TQ05 195/65 R16C 104T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ05 195/65 R16C 104T 195/65 R16 104 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ05 195/65 R16C 104T
Усі ціни 17 →Torque TQ05 195/65 R16C 104/102T | 2 306 грн. |
Torque TQ05 (195/65R16C 104T) | 2 260 грн. |
Torque TQ-05 195/65 R16C 104/102T | 2 263 грн. |
Torque TQ-05 195/65 R16C 104/102T | 2 522 грн. |
Летние шины Torque TQ05 195/65 R16C 104/102T 8PR 1002469033 | 2 243 грн. |
ще 12 пропозицій
Не сподобався швидкий знос. Хоча не факт, що відомий виробник відходить у 1,5-2 рази більше як по ціні Лише ціна Швидкий знос Александр Пилипович: користуюся Torque TQ05 195/70 R15C 104R більше року |
Додати відгук
Модификації Torque TQ05 195/65 R16C 104T
Ціни на Torque TQ05 195/65 R16C 104T |
---|---|---|---|---|
Torque TQ05 195/65 R16C 104T | від 2 240 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →