Літня шина Ovation V-02 195/65 R16C 104T
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Ovation V-02 195/65 R16C 104T 195/65 R16 104 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation V-02 195/65 R16C 104T
Усі ціни 32 →Шина Ovation V-02 195/65 R16C 104T | 2 258 грн. |
Ovation V-02 195/65 R16C 104/102T | 2 355 грн. |
Ovation V-02 (195/65R16C 104T) | 2 312 грн. |
Ovation V-02 195/65 R16C 104/102T | 2 536 грн. |
Летние шины Ovation V-02 195/65 R16C 104/102T 1000699368 | 2 321 грн. |
ще 20 пропозицій
Проїхала 1 місяць та вистрілило колесо. Слабкий боковий корт не витримує наших доріг. 235/65R16C. 121/119R. Бус з вагою 2.3т. Стояли на задній осі. Низький рівень шуму Слабкий боковий корт користуюся Ovation V-02 235/65 R16C 121R менше місяця |
Нормальна гума! Два роки на бусі – проблем немає. Оновлю пару на передок таких самих. Не водити руль Чи не помітив. користуюся Ovation V-02 215/70 R15C 109R більше року |
Показано 2 з 3 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Ovation V-02 195/65 R16C 104T
Ціни на Ovation V-02 195/65 R16C 104T |
---|---|---|---|---|
Ovation V-02 195/65 R16C 104T | від 2 215 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →