Літня шина HABILEAD RS01 195/65 R16C 104T
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
HABILEAD RS01 195/65 R16C 104T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HABILEAD RS01 195/65 R16C 104T
Усі ціни 15 →Habilead RS01 (195/65R16C 104T) | 2 386 грн. |
Habilead RS01 195/65 R16C 104/102T | 2 658 грн. |
Летние шины Habilead RS01 DurableMax 195/65 R16C 104/102T 1002586980 | 2 288 грн. |
Літня шина HABILEAD RS01 195/65R16c 104/102T | 2 299 грн. |
HABILEAD Літня шина HABILEAD RS01 195/65R16c 104/102T | 2 322 грн. |
ще 10 пропозицій
Купивши цю гуму для причепа. Боковина як для цешки виглядає досить м'якою. Балансується нормально до 30 г. Як сказали на шиномонтажі, що ця гума набагато краща і рівніша за нашу вітчизняну Росаву. Ціна+ Поки що не виявлено. щойно купив(ла) HABILEAD RS01 195/80 R14C 106R рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації HABILEAD RS01 195/65 R16C 104T
Ціни на HABILEAD RS01 195/65 R16C 104T |
---|---|---|---|---|
HABILEAD RS01 195/65 R16C 102T | від 2 555 грн. | 1 пропозиція | ||
HABILEAD RS01 195/65 R16C 104R | від 2 418 грн. | 5 пропозицій | ||
HABILEAD RS01 195/65 R16C 104T | від 2 288 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →