Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R19 107Y
Відео 22Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R19 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R19 107Y
Усі ціни 42 →Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 255/50 R19 107Y XL FP | 6 842 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 255/50 R19 107Y XL FP | 6 930 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV (255/50R19 107Y) | 6 638 грн. |
Летние шины Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 255/50 ZR19 107Y XL 1001818 | 6 887 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV 255/50 R19 107Y XL FP | 6 388 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 3 6 |
Багато хто з знайомих їздить на цій гумі, нарікань немає, але зношується швидко при активній експлуатації (шашки по місту, або гонки по трасі). При спокійній їзді вистачить на 3-4 сезони. Аквапланування
Керованість Гальмування на сухому покритті Стійка до ям і поганої дороги Незначний шум Зношується не так швидко як конкуренти Ціна Hagreaves: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 235/60 R18 107V більше року |
Показано 1 з 9 відгуків
ще 8 відгуків
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R19 107Y
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R19 107Y |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R19 97W | від 9 629 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R19 107W | від 8 186 грн. | 4 пропозиції | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R19 107W Seal | від 11 361 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 255/50 R19 107Y | від 6 379 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →