Літня шина Continental UltraContact 235/60 R18 103V
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental UltraContact 235/60 R18 103V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental UltraContact 235/60 R18 103V
Усі ціни 38 →Шина Continental UltraContact 235/60 R18 103V | 5 315 грн. |
Continental UltraContact 235/60 R18 103V FR | 5 616 грн. |
Continental UltraContact 235/60 R18 103V FR | 5 230 грн. |
Continental UltraContact (235/60R18 103V) | 5 447 грн. |
Continental UltraContact 235/60 R18 103V FR | 5 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →