Кухонна мийка GRANADO Palma 620x435
Фото 14 |
GRANADO Palma |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Palma 620x435
Усі ціни 148 →Granado Granado Palma Marron | 4 999 грн. |
Кухонна мийка Granado (Palma Black Shine) Palma Black Shine | 4 999 грн. |
Кухонна мийка Granado PALMA avena (2002) | 4 999 грн. |
Кухонна мийка GRANADO PALMA terra 2003 | 4 999 грн. |
GRANADO PALMA black shine | 4 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →