Кухонна мийка GRANADO Pravia S304 408x498
Фото 7 |
GRANADO Pravia S304 |
|
Жаростійкість нержавіючої сталі, з якої виконано миття, 1450 ° C (сковороду можна ставити в чашу навіть гарячою). Додатковий шумопоглинаючий шар забезпечує шумоізоляцію миття.
Мийка із сталі марки SS 201.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Pravia S304 408x498
Усі ціни 15 →Кухонна мийка GRANADO Pravia GS01304 | 3 999 грн. |
Кухонна мийка Granado Pravia S304 (410*500*220mm) GS01304 | 3 999 грн. |
Granado Pravia S304 (GS01304) | 3 616 грн. |
Кухонная мойка Granado Pravia S304 | 3 999 грн. |
Кухонная мойка GRANADO Pravia S304 (GS01304) GS01304 | 3 999 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →