Кухонна мийка GRANADO Villena S201 578x498
Фото 7 |
GRANADO Villena S201 |
|
Жаростійкість нержавіючої сталі, з якої виконано миття, 1450 ° C (сковороду можна ставити в чашу навіть гарячою). Додатковий шумопоглинаючий шар забезпечує шумоізоляцію миття.
Миття зі сталі марки SS 201. Також миття виробляється зі сталі марки SS 304.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Villena S201 578x498
Усі ціни 15 →Кухонна мийка GRANADO Villena GS03201 | 2 790 грн. |
Кухонна мийка Granado Villena S201 (580*500*220mm) GS03201 | 2 790 грн. |
Granado Villena S201 (GS03201) | 2 617 грн. |
Кухонная мойка Granado Villena S201 | 2 790 грн. |
Кухонная мойка GRANADO Villena S201 (GS03201) GS03201 | 2 790 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →