Кухонна мийка GRANADO Altea 610х495
Фото 7 |
GRANADO Altea |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Altea 610х495
Усі ціни 144 →Granado Granado Altea Grafito | 4 999 грн. |
Кухонна мийка Granado (Altea Ivory) Altea Ivory | 4 999 грн. |
Кухонна мийка Granado Altea black shine (1301) | 4 999 грн. |
Кухонна мийка GRANADO ALTEA grafit 1309 | 4 999 грн. |
GRANADO ALTEA black shine | 5 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →