Кухонна мийка GRANADO Martos S201 778x498
Фото 7 |
GRANADO Martos S201 |
|
Жаростійкість нержавіючої сталі, з якої виконано миття, 1450 ° C (сковороду можна ставити в чашу навіть гарячою). Додатковий шумопоглинаючий шар забезпечує шумоізоляцію миття.
Миття зі сталі марки SS 201. Також миття виробляється зі сталі марки SS 304.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Martos S201 778x498
Усі ціни 14 →Кухонна мийка GRANADO Martos GS06201 | 2 990 грн. |
Кухонна мийка Granado Martos S201 (780*500*200mm) GS06201 | 2 990 грн. |
Granado Martos S201 (GS06201) | 2 804 грн. |
Кухонная мойка Granado Martos S201 | 2 990 грн. |
Мийка кухонна GRANADO Martos S201 (GS06201) | 3 116 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →