Кухонна мийка GRANADO Vera S304 618x498
Фото 7 |
GRANADO Vera S304 |
|
Жаростійкість нержавіючої сталі, з якої виконано миття, 1450 ° C (сковороду можна ставити в чашу навіть гарячою). Додатковий шумопоглинаючий шар забезпечує шумоізоляцію миття.
Миття зі сталі марки SS 201. Також миття виробляється зі сталі марки SS 304.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Vera S304 618x498
Усі ціни 14 →Кухонна мийка GRANADO Vera GS04304 | 3 999 грн. |
Кухонна мийка Granado Vera S304 (620*500*200mm) GS04304 | 3 999 грн. |
Granado Vera S304 (GS04304) | 3 616 грн. |
Кухонная мойка Granado Vera S304 | 3 999 грн. |
Мийка кухонна GRANADO Vera S304 (GS04304) | 4 046 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →