Ручна лійка Hansgrohe Pulsify Select S 105 EcoSmart 24111000
Відео 1Фото 10 |
Hansgrohe Pulsify Select S 105 EcoSmart 24111000 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select. Різьбове з'єднання - G 1/2".
Підходить для проточних водонагрівачів. Мінімальний тиск: 1.2 бар. Різьбове з'єднання: G 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify Select S 105 EcoSmart 24111000
Усі ціни 26 →Лійка для душу Hansgrohe Pulsify Select EcoSmart (колір - білий матовий), | 2 520 грн. |
Душова лійка HANSGROHE Pulsify Select Relaxation EcoSmart 24111700 із кноп | 2 560 грн. |
Ручний душ Hansgrohe Pulsify Select S 3jet Relaxation (24111000) 24111000 | 1 971 грн. |
Hansgrohe Ручний душ Pulsify Select Relaxation 105 3jet EcoSmart Matt Blac | 2 560 грн. |
Ручний душ Pulsify Select Relaxation 105 3jet EcoSmart Matt Black (2411167 | 2 560 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →